Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Полукружен држач на храна за цедење масло/drzac polukruzen za cedenje maslo

200 ден220 ден

➡️ Не’рѓосувачки челик

24m
30cm
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

✅ Чувајте ја храната топла додека вишокот масло капе назад во тавата

 

димензија

24m, 30cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Полукружен држач на храна за цедење масло/drzac polukruzen za cedenje maslo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД