fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Помошна долга рака штипалка за отстранување отпад, хигиена, контрола на материјалиPomosna raka

199 ден

  • Димензии ‎ : ‎ 93,98 x 6,35 x 5,08 cm; 227 грама
SKU: 728939 Категорија
Сподели:
  • Грабнувач за лесно подигање предмети, крева парички, пликови, ѓубре итн.
  • Супер долго продолжување до 94см , максимално отворање на канџи до 12cm.
  • Користете железен материјал, има дизајн на флексибилност и издржливост, намален интензитет на трудот.
  • Избирачот ви овозможува лесно да ги подигнете предметите складирани на високи полици, паднати зад мебел или други тесни места.
  • Рачката е лесна за употреба и обезбедува максимална удобност, за лесно држење, притиснете ја рачката, предметот може да се зачува, држи или отпушти.
  • Димензии ‎ : ‎ 93,98 x 6,35 x 5,08 cm; 227 грама

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Помошна долга рака штипалка за отстранување отпад, хигиена, контрола на материјалиPomosna raka

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД