fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Прекривка Базен Ф305*25смPrekrivka bazen Original price was: 850 ден.Current price is: 620 ден.
Прекривка базен 549*20см Prekrivka Bazen Original price was: 6.500 ден.Current price is: 5.490 ден.

Прекривка базен интех Ф457*25см Prekrivka bazen

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.190 ден.

Шифра: 012052 Категории ,
Сподели:

Навлаките за базен доаѓаат со врски со јаже, отвори за одвод за да се спречи акумулација на вода и кутија за полица за лесно складирање.

Настрешница:  25sm

Детали:

Бренд Интекс
SKU 28032
Модел 457 см
UPC 6941057403984
Димензии 12 x 36 x 30 см
Тежина 4,95 кг
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Прекривка базен интех Ф457*25см Prekrivka bazen

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.190 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД