fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пренослива Четка отстранувач на влакна за ткаенини за тепих џемпер облека отстранувач на крзно

139 ден

SKU: 703783 Категории ,
Сподели:

1. Брзо бричење без оштетување на ткаенината за да се донесе нов живот на старата ткаенина и да се одржуваат чисти, меки и свежи. Отстранете ги натрупувањата и заматувањето од завесите, теписите, тапацирот итн
. 2. Секогаш одржувајте елегантно-обновување на облеката и ткаенините на нивниот нов изглед, совршени за отстранување на меки топчиња од облеката, дури и на софата. Искористете ги парите што ќе ги заштедите на овие нејасни ситници за да си купите нова облека и да си го олесните животот.
3. Без батерии – За разлика од електричните жилети кои работат на батерии, кои повеќе не ги трошат батериите бидејќи жилетите не можат да обезбедат континуирано напојување, овој пренослив отстранувач на влакненца обезбедува стабилно и постојано отстранување на влакната и топчестите лежишта.
4. Брз и лесен за употреба – безбедно и ефикасно за отстранување на влакна, апчиња и пената од облеката, ќебињата, завесите,теписите,итн

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пренослива Четка отстранувач на влакна за ткаенини за тепих џемпер облека отстранувач на крзно

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД