fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Преса модла за колачи инокс 10/1 ОРТ2928/presa modla za kolaci

379 ден

SKU: ОРТ2928 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
  • Пресата за колачи е изработена од нерѓосувачки челик и алуминиумска легура.
  • Лесна за употреба
  • Погодна за домашна кремаста торта
  • Разни видови на колачи

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Преса модла за колачи инокс 10/1 ОРТ2928/presa modla za kolaci

379 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД