fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Престилки новогодишни дизаини prestillka so novogodisen dizain

199 ден

SKU: 506364 Категорија Ознаки: ,
Сподели:
Божиќна декорација водоотпорна престилка Кујнски престилки Божиќна престилка за вечера
Карактеристика:
Количина: 1 ЕЕЗ
Големина:70x80cm
Материјал: полиестер Име: Божиќни престилки
Водоотпорен пакет Вклучува:
1 x Божиќна престилка
  • Едноставно е и мода. Запознајте ја божиќната атмосфера.
  • Убав додаток на вашата трпеза, убави стилски додадете повеќе забава на вашата кујнска маса
  • Тоа е шарено, симпатично и засилувач на празничен дух
  • добра декорација и квалитет на живот на вашиот дом, трпезарија, кујна, хотел и деловна канцеларија
  • Може да се користи како совршен подарок за пријателите.
Избери Модел

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Престилки новогодишни дизаини prestillka so novogodisen dizain

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД