fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Заштитник за штекер 6/1 пластика 835071

120 ден

SKU: 835071 Категорија Ознака:
Сподели:

1. Овој производ може да ги заштити децата од неочекувана опасност од електричен удар

2. Чувајте го вашето дете секогаш безбедно од електроника и избегнувајте несреќи

3. Нема да може никој да достигне до штекерот, достапно само за родителите, со посебен клуч

4. Самостојно не влијае на нормалното користење на други приклучоци за напојување

5. Лесно е да се инсталира

7. Откако ќе се инсталира бравата за напојување, можете да ја отворите со дадените клучеви за употреба

8. Издржлив и сигурен

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Заштитник за штекер 6/1 пластика 835071

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД