fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Пумпа рачна интех 37см Pumpa racna intex 68605 37sm Original price was: 600 ден.Current price is: 450 ден.
Филтер пумпа интех Filter pumpa Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.690 ден.

Пумпа електрична интех Pumpa elektricna intex 66640

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Шифра: 011126 Категории ,
Сподели:

Интекс е посветен на безбедно користење на сите свои производи. Иако сите несреќи не можат да се спречат, практикувањето на добри безбедносни навики, поставувањето и следењето правила, внимателното читање на упатствата и будниот надзор може значително да ја намали веројатноста за повреда, како и да ја намали сериозноста на повредата. Ве молиме, одвојте време да ги прегледате следните информации и да ја искористите дадената врска за да ви помогне да ги заштитите вас и вашето семејство од повреди.

Ставка #
66640
Димензии на пакетот
14,29 cm x 14,29 cm x 12,38 cm
Тежина на пакетот
0,5100 кг
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пумпа електрична интех Pumpa elektricna intex 66640

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД