fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид СРЦЕ дрво метал Ramka zid srce drvo metal

2.790 ден

Сподели:

Декорацијата на просторот е многу важна, бидејќи ја „издава“ нашата естетика и личност.
Декорацијата на ѕидот ги привлекува погледите на оние кои се во просторот, па затоа мора да вклучува и стилски предмети.

Оваа специјална конструкција изработена од метал во комбинација со дрво, е идеален додаток за ѕидот на вашиот дом или деловен простор.
Неговиот дизајн е срце во црна боја, од кое половина е на дрво.

Погоден за сите области од домот или работното место, додека е паметна идеја за подарок!

Материјал: Дрво и метал
Боја: Орев и црна

Димензии: 58×58 cm.
Дебелина: 3 см.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид СРЦЕ дрво метал Ramka zid srce drvo metal

2.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД