Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ранер шлајфер прекривка за маса raner slajfer prekrivka za masa 140/180*38см

279 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
 • Овој извезен божиќен ранер за трпеза долга 180 см е изработен од врвен квалитет, мек лен и памучни прекрасни ткаенини и е совршен додаток за секоја божиќна забава, божиќните украси на домот, божиќните украси за кујнски и дневни соба, божиќната тема за свадба, Божиќ. тематски декор за роденденска забава, моминска забава, забава за кокошки, туш за бебиња, свршувачка забава, божиќна фотографија, декорација на маса за невестински туш или која било друга пригода што ќе ви текне.
  • Дизајн: новогодишни елки, цветни венци, Дедо Мраз и ирваси
  • Мешан од полиестер памук, жакард обоен со предиво
  • Издржлив, повеќекратно, практичен сот, топлинска изолација, против лизгање
  • Лесно се чисти, се користи рачно миење, дополнување на секоја божиќна трговија
  • Совршено за украсување на божиќната забава, ужасен семеен ручек, декорација на домашна трпезариска маса
  • Големина: 35cm (Ш) x 180cm (L)
  • Материјали: Мешавина од памук
  • Тежина: 300гр
  • Пакување: Еден божиќен тркач за трпеза со дизајн по ваш избор.

  Упатства за перење: Нашиот божиќен тркалце за трпеза е издржлив и не се собира и не се собира по миењето. Се мие во машина на ладно, се дозволува да мие рачно, благ детергент, сушење на алишта или закачете го на воздух, не белилото.
  ОДГОВОР: Фотографијата може да биде малку поинаква од вистинската ставка во однос на бојата поради осветлувањето за време на фотографирањето или разликите во приказот на мониторот и екранот.

  Тип на производ Тркач на маса

 • Боја многубојна
 • Облик Правоаголни
 • Состав на материјал 100% Микро саќе ткаенина
 • Безбедно со железо Да
 • Нега на површината Се пере во машина на 30°C
Избери декор

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ранер шлајфер прекривка за маса raner slajfer prekrivka za masa 140/180*38см

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД