Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ранер со новогодишен декор 43*28см Raneri so novogodisen dekor coja

89 ден

Сподели:
1. Материјал: 40% памук 60% вез со хемиски влакна жакард
2. Големина на производот: 43*28CM
3. Нето тежина: 0.08KG
4. Пакување: OPP торбаКарактеристики:
1 Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, отпорни на абење, може да се перат и повторно да се користат.
2. Може да се постават садови, шишиња со вино, послужавници и други садови, убави и практични.
3. Прифатете го божиќниот стил, имајте добра божиќна атмосфера, погодна за одржување на свечени вечери.
4. Погоден за сите семејства, хотели, ресторани итн.
5. Ова е и најпогодниот Божиќен подарок за пријателите.1* подлога

  • ◆Големина – Димензии  43*28 cm одлични за украси за вашата домашна маса што го прават вашиот живот шик и елегантен.
  • ◆Стил – облечете ја вашата трпезариска маса, масичка за кафе, маса за шведска маса итн., создавајќи гламур и амбиент со нашите разнобојни меса за празнични маси.
  • ◆ Лесно за нега – се перат во машина во ладна вода, се сушат во машина; Лесно железо, без брчки, без избледување. Заштитете ја вашата трпезариска маса или крпа од гребнатини и дамки, додека внесувате елеганција во вашето јадење
  • ◆Материјал – подметачите  се направени од полиестер со врвен квалитет, издржливи и повторно употребливи.
  • ◆ Дизајн – Овој мемораш е совршен за вашиот модерен дом, трпезарија, хотел, ресторан, затворен, отворен или било која прилика, фестивалски или сезонски украси, како Божиќ, Денот на благодарноста и Ноќта на вештерките, додавајќи луксузен допир за вашата трпезариска маса, прекрасен подарок
Избери Модел

402240, 402257, 402264, 402271, 402282

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ранер со новогодишен декор 43*28см Raneri so novogodisen dekor coja

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД