Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ранер шлајфер прекривач за маса со новогодишен декор 43*28см Raneri so novogodisen dekor pliseni

119 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Божиќни шлајфери, секоја со димензии 43*28 см
  • ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ: Нашите постелки за мека  се направени од водоотпорна мека памучна ткаенина и природна , отпорна на нечистотија и деформации, издржливи за повеќекратна употреба, отпорни на абење против лизгање.
  • Совршен подарок за Божиќ. Совршен за домови, кујни, ресторани, дворови и кафулиња, а божиќните патосници се погодни за различни стилови на трпезариски маси.
  • ЛЕСНО ЗА НЕГА: Божиќни душеци од неткаен материјал и лен за маса се издржливи и не бледнеат и не се собираат по миењето. Измијте со ладна вода на нежно сушење на ниска темпера. Не ги белејте или долготрајно изложување на сонце.
  • СОВРШЕНИ ПАТОСИ ЗА УКРАСУВАЊЕ НА ТРПЕЗАРИСКАТА МАСА: Без разлика дали се работи за семејна вечера или забава, нашите божиќни патосници за маса ќе бидат најдобри празнични украси за семејства, кујни, ресторани, хотели и канцеларии. Тоа е и совршен божиќен подарок за вашите пријатели

Боја:Повеќебојна

Материјал:Ткаенина
Состав:100% лен

Избери боја

Црвен, Сив

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ранер шлајфер прекривач за маса со новогодишен декор 43*28см Raneri so novogodisen dekor pliseni

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД