fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ренде машина за сечење зеленчук со 2 сечила од не’рѓосувачки челик и штитник за прсти Rende masinka za secewe so 2 cecila i stitnik za prsti

Original price was: 600 ден.Current price is: 449 ден.

Шифра: 453417 Категории , , ,
Сподели:
Име на брендот Факелман
Материјал Пластика
Боја Бело
Димензии на производот 29L x 11W x 4H cm
Материјал за сечилото Челична легура
Облик на сечилото Кривина
Оперативен режим Прирачник

За оваа ставка

  • Секач за зеленчук со сечило од нерѓосувачки челик
  • Фала му на небото, доверливо е
  • Сечењето ќе биде брзо и лесно
  • Може да се користи за сечење овошје и зеленчук

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ренде машина за сечење зеленчук со 2 сечила од не’рѓосувачки челик и штитник за прсти Rende masinka za secewe so 2 cecila i stitnik za prsti

Original price was: 600 ден.Current price is: 449 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД