fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Резервно платно за тенда 3*3м Rezervno platno za tenda

1.490 ден

плава
темно зелена
SKU: 1015711 Категории ,
Сподели:

Нашиот покрив на шатор за забава е идеална замена за вашиот преклопен шаторски покрив што се појавува.

Покривот од градината може брзо и лесно да се прицврсти на рамка. Горниот капак на шаторот е изработен од Оксфорд отпорен на UV и временски услови со ПВЦ облога и затоа е совршен за надворешна употреба.

Ве молиме имајте предвид дека испораката вклучува само покрив на шатор за забава; рамката на шаторот не е вклучена.

Спецификации

  • Боја: Сина
  • Материјал: ПВЦ облога
  • Големина: 291 x 291 cm (Д x Ш)
  • УВ и водоотпорен
  • Идеална замена за преклопувачките покриви од шатори
  • Забелешка: испораката вклучува само покрив од шатор за забава; рамката на шаторот не е вклучена
  • Ткаенина: Полиестер: 100%
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Резервно платно за тенда 3*3м Rezervno platno za tenda

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД