fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ролетна бамбус 60*220см Натурал светла roletna bambus natural svetla Original price was: 800 ден.Current price is: 579 ден.
Скара електрична Синбо Skara elektricna SINBO Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.349 ден.

Ролетна бамбус 90*220см Roletna bamnus naturl svetla

Original price was: 1.100 ден.Current price is: 779 ден.

Шифра: 99018 Категории , ,
Сподели:
Бамбусовите ролетни ја заштитуваат собата од сончева светлина
 Придонесуваат за создавање на удобност во вашиот дом
 Природните бамбусови ролетни се достапни за љубителите на еко-пријателски материјали
 Совршено се надополнуваат во домот со еколошки стил и имаат голем број на корисни својства
 Не предизвикуваат алергии
 Сосема безопасни
 Намалување на бројот на бактериите во воздухот
 Поседуваат антистатик
 Бамбус ребрата не го акумулираат правот
 Лесни се, отпорни на влага
 Нема да изгнијат и не бледнеат од сонцето
 Систем опремен со механички или рачно работење
 Погоден за употреба во бањата и детска соба

Земја на потекло PRC
Тежина на испорака (кг) 2,2 кг
Висина на артиклот 220 см
Назначување на завеси За балкон; за дневната соба; за кујна
Ширина на предметот 90 см
Ширина на пакување 10 cm
Комплетен комплет бамбусова завеса – 1 парче

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ролетна бамбус 90*220см Roletna bamnus naturl svetla

Original price was: 1.100 ден.Current price is: 779 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД