fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ролетна зебра (ден и ноќ) полиестерна со механизам / Roletna zebra ( den i nok ) poliesterna so mehanizam

1.479 ден

100 x 200 cm

SKU: 74187 Категории , Ознака:
Сподели:
 Материјал: полиестер
 Боја: кафена
 Транспарентност: Полу затемнување
 Димензии: 100 x 200cm
 
 Елегантен изглед со максимална контрола на светлината и подобра приватност
 Едноставна ролетна која го надополнува Вашиот внатрешен итериер
 Едноставен механизам за повлекување и ослободување кој овозможува целосно прилагодување на висината
 Оваа ролетна е лесна за инсталација, овозможувајќи и да одговара на голем број прозорци
 Едноставно и суптилно, оваа ролетна е безбедна за вашите деца и миленичиња

Димензии 100 × 200 cm
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ролетна зебра (ден и ноќ) полиестерна со механизам / Roletna zebra ( den i nok ) poliesterna so mehanizam

1.479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД