Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ролетна Полиестер со механизам / Roletna poliester so mehanizam

579 ден1.279 ден

 

 

бела
крем
120x180cm
60x180cm
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,
Сподели:
Материјал: полиестер
 Достапни бои: бела и крем
 
 Совршена за создавање топол и привлечен простор кој е отворен и шик, заштитувајќи ве од сонцето во полн стил
 Заштита на приватноста за Вас и Вашето семејство
 Заштита од УВ зраци
 Лесно се инсталира и одржува
 Ролетната може да ја намали бучавата и топлинската изолација
 Едноставно и суптилно, оваа ролетна е безбедна за вашите деца и миленичиња
БОЈА Color

,

димензија

120x180cm, 60x180cm