fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинија на постоље ротирачки стаклена / Cinija na postole staklena rotitacka

319 ден859 ден

Ф25cm
Ф30cm
Ф35cm
Ф45cm
Ф60cm
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , , ,
Сподели:

 

  • Послужете ги предните јадења, страничните делови, закуските, грицките и храната со прсти на ротирачки стилски грамофон. Нашето калено стакло  како сад за сервирање се ротира за цели 360 степени со допир на прст, што го олеснува пристапот до вашата храна. Работи и како ѓубре и може да се справи со топлина до 450 степени. Забавен и удобен начин за сервирање и прикажување Конструкција од чисто калено стакло со алуминиумска главица Се ротира за 360 степени во која било насока. Слободно се врти со допир на прст, Ќе држи рингли и тенџериња до 450 степени F.

Идеален послужавник да ги претставите вашите аперитиви, сирења и десерти на естетски и пријателски начин

➡ Ротирачки, им овозможува на сите лесно да се послужат себеси
➡ Ротирачкиот послужавник е направен од проѕирно стакло и е практичен за п ретставување на сите ваши гурмански асортимани
димензија

Ф25cm, Ф30cm, Ф35cm, Ф45cm, Ф60cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинија на постоље ротирачки стаклена / Cinija na postole staklena rotitacka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД