fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија дрвен декор ф30*28 10л пластичен 001458 / Saksija plasticna dekor drvo

249 ден

Волумен 10L

Димензија: 300 x 280 mm

бела
златна
кафеава
киви
лила
сива
црвена
црна
SKU: 001458 Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Саксиите имаат одвод за вода кој се затвара со гумичка доколку ги користете во вашиот дом!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури

Волумен 10L

Димензија: 300 x 280 mm

 

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија дрвен декор ф30*28 10л пластичен 001458 / Saksija plasticna dekor drvo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД