fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија дрвен декор ф23*22см 5л пластична 001441 / Saksija plasticna dekor drvo

179 ден

Волумен: 5L

Димензија: 235 x 220 mm

бела
златни
кафеава
киви
лила
сива
црвена
црна
SKU: 001441 Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Саксиите имаат одвод за вода кој се затвара со гумичка доколку ги користете во вашиот дом!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури

 

Волумен: 5L

Димензија: 235 x 220 mm

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија дрвен декор ф23*22см 5л пластична 001441 / Saksija plasticna dekor drvo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД