fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија корпа бамбус Saksija korpa bambus

739 ден

– Димензии: 32x36cm

Сподели:

Каспо во беж боја од компанијата Iliadis за уредување на вашиот простор. Тој е сламен и нуди висок естетски ефект додека е погоден и за внатрешни и за надворешни простори под услов да не се навлажни. Има кружен отвор за поставување помалa саксија

– Димензии: 32x36cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија корпа бамбус Saksija korpa bambus

739 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД