fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија мелроуз 20*20sm плитка saksija Melrose plitka

89 ден

крем
моха
сива
антрацит
SKU: 504431 Категории , , ,
Сподели:

Гардино, саксија MELROSE SQUADRATE, димензии 20 x 20 x 14 cm, беж

Плантер MELROSE QUADRATE импресионира не само со својот изглед, тој е универзален и приспособлив, погоден и внатре и на отворено.

Саксијата е погодна за одгледување на секакви цвеќиња и се истакнува со својот класичен концепт.

Боите се отпорни на УВ зрачење. Саксијата е отпорна на температури од -20 – + 50°C.

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Саксијата е со димензии 20 x 20 cm и е висока 14 cm.

Kaпацитет: 3,2л

 

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија мелроуз 20*20sm плитка saksija Melrose plitka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД