fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Мелроуз ф35*29см/18л пластична / Saksija “Melrose” plasticna

219 ден

Димензија:Ø35 x h29 cm

Волумен: 18L

бела
кафеава
киви
моха
сива
цигла
црна
SKU: 794370 Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.

Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.

Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.

Мазните површини се лесни за одржување.

Димензија:Ø35 x h29 cm

Волумен: 18L

Избери Боја~

, , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Мелроуз ф35*29см/18л пластична / Saksija “Melrose” plasticna

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД