fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Мелроуз ф50*41см/50л пластична / Saksija “Melrose” plasticna Original price was: 600 ден.Current price is: 479 ден.

Саксија Мелроуз коцка 30 x 30 x h40 cm / 20L пластична / Saksija “Melrose” kocka plasticna

Original price was: 500 ден.Current price is: 359 ден.

  • Димензија:30 x 30 x h40 cm

  • Волумен:20L

Шифра: 504608 Категории , ,
Сподели:
  •  Добрата дренажа е од суштинско значење кога се размислува за користење саксии за растенија, тоа ќе овозможи вишокот на вода да се исцеди особено во отворен простор кој се соочува со обилни дождовни сезони. Правоаголниот сад за растенија Мелроуз има одводен сад и одводна дупка подигната од дното за да се обезбеди добра дренажа, тој дизајн исто така дозволува садот да складира малку вода за да ги одржува растенијата хидрирани.
  •  Овие високи саксии се изработени од издржлива PP смола пластика која ќе го издржи тестот на времето и временските услови – интензивното сонце и суровите зимски температури, можете слободно да го користите внатре или надвор.
  •  Тоа е одлична опција за контејнер кога сакате да донесете некои растенија на вашиот преден трем или да декорирате внатрешен/надворешен простор. Тоа е универзален саксија за секоја куќа, тревник, двор, трем или работен простор. Се совпаѓа со многу видови растенија како папрати, змиско растение, мали дрвја или растенија 
  • Еден сет содржи 1 високи жардинери + 1 послужавници . Мелроуз стои зад нашите производи за долгорочен развој, обезбедуваме замена или целосно враќање на средствата за квалитетни производи. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку МБ Дисконт, ние сме секогаш таму.
  • Димензија:30 x 30 x h40 cm
  • Волумен:20L

     

Избери Боја~

, , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Мелроуз коцка 30 x 30 x h40 cm / 20L пластична / Saksija “Melrose” kocka plasticna

Original price was: 500 ден.Current price is: 359 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД