fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Шолја стаклена со стаклена цевка Solja staklena so cevka Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Саксија орхидеја ф16см Saksija orhideja Sanja Original price was: 150 ден.Current price is: 99 ден.

Саксија орхидеја проѕирна Saksija orhideja PRIZMA

Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.

Шифра: 077750 Категории ,
Сподели:

Саксијата за цвеќе Elif Plastik ќе биде елегантен доработка на дизајнот на соба или канцеларија. Добро одржуваната форма и опсегот на бои ќе ја нагласат убавината на вашите растенија. Саксијата со цвеќиња е изработена од висококвалитетна пластика – најбезбедна од сите видови пластика, материјалот е флексибилен, без мирис, отпорен на избледување на бојата под влијание на сонцето. Садот има заоблена форма. Волумен 2,25 l.

Саксијата е наменета за одгледување разни растенија дома, а одлична е и за украсување на простории. Овој производ е претставен во различни варијации на бои. Одговара на меѓународниот стандард за квалитет ISO 9001. Рокот на траење е неограничен.

Карактеристики :

  • Димензии на производот: 15,5*27 cm  
  • Материјал: висококвалитетна пластика
  • Производител: ТМ Елиф Пластик.
  • Бои: сива, зелена, бургундска, антрацит, сенф 
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија орхидеја проѕирна Saksija orhideja PRIZMA

Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД