fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Санди ф18*136см / 1,4л релефна влошка Saksija Sandy so vloska

339 ден

Димензија:ф18*14см

Волумен:1,4л

 

бела
крем
моха
сива
црна
SKU: 222981 Категории , ,
Сподели:

Тркалезното Саксија Prosperplast, неговата релјефна завршница со тридимензионални жлебови обезбедуваат уникатна и релаксирачка атмосфера, поради својата големина е идеален за украсување маси, бироа и канцеларии.

Доаѓа опремен со пренослива корпа што го олеснува садењето и грижата за растенијата.

Димензија:ф18*14см

Волумен:1,4л

    

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Санди ф18*136см / 1,4л релефна влошка Saksija Sandy so vloska

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД