fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија ТАМИ Ф14cm со вградена тасна / Saksija TAMI F14cm 635002

35 ден

бела
виолетова
кафеава
киви
крем
плава
розе
сива
цигла
црвена
SKU: 001106 Категории , , , Ознака:
Сподели:
➡️ Димензија: F14cm
✅ Пластична саксија достапна во разни бои со екстра квалитет
✅ Совршен за одгледување на вашите омилени растенија
✅ Едноставен дизајн со класичен изглед погоден за во секој дом и градина!
Избери Боја~

, , , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија ТАМИ Ф14cm со вградена тасна / Saksija TAMI F14cm 635002

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД