fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Виолет коцка пластика 19*19*16см /3л Saksija violet kocka plastika Original price was: 120 ден.Current price is: 85 ден.
Саксија Виолет коцка пластика 28*28*25см / 10л Saksija violet kocka plastika Original price was: 250 ден.Current price is: 179 ден.

Саксија Виолет коцка пластика 24*24*20см / 6л Saksija violet kocka plastika

Original price was: 180 ден.Current price is: 119 ден.

Волумен:6L

Димензија: 235 x 235 x 203 mm
Шифра: 002349 Категории , ,
Сподели:

Модерен квадратен саксија со подлога и мазна мат површина. Погоден за директно садење цвеќиња и украсување на ентериери, домови, канцеларии и балкони.

  • Сад изработен од пластика отпорна на УВ.
  • Комплет со закачена подлога.

Волумен:6L

Димензија: 235 x 235 x 203 mm
Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Виолет коцка пластика 24*24*20см / 6л Saksija violet kocka plastika

Original price was: 180 ден.Current price is: 119 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД