fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Виолет коцка пластика 33*33*28см / 16л Saksija violet kocka plastika

259 ден

Волумен:16L

Димензија:325 x 325 x 280 mm
бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна
SKU: 002363 Категории , ,
Сподели:

Модерен квадратен саксија со подлога и мазна мат површина. Погоден за директно садење цвеќиња и украсување на ентериери, домови, канцеларии и балкони.

  • Сад изработен од пластика отпорна на УВ.
  • Комплет со закачена подлога.

Волумен:16L

Димензија:325 x 325 x 280 mm
Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Виолет коцка пластика 33*33*28см / 16л Saksija violet kocka plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД