fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Жозефина 14*14*h13см 1.7л мат пластика со вградена тасна /Saksija zozefina plastika

85 ден

Kaпацитет: 1.7л

Димензии:14*14*h13sm

зелена
киви
моха
антрацит
пудра
SKU: 427319 Категории ,
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 1.7л

Димензии:14*14*h13sm

Избери Боја~

, , , ,