Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

кутија за складирање мултифункционален Qlux Travel мрежа (L-00701)

Материјал на производот: пластика.

Димензии: 22x8x8 cm.

Боја: во асортиман.

Удобен, компактен сад за сапун од турската компанија QLUX е направен од издржлива пластика и цврсто се затвора. Сапуницата е лесна и удобна за носење со вас. Мултифункционалниот сад на Qlux е совршен за чување паста за заби, четки и мал чешел. Направено од висококвалитетна пластика. Сетот е совршен придружник за патување.

Категорија

Производи за домаќинство

Производител Qlux

Материјал пластика

Сапун садови, чаши и диспензери

Баркод 8693395017016

 

 

во

 

Димензии 8 × 8 × 22 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за хигиена сапун четка паста 2/1 Set za higiena kutija sapun cetka pasta l701”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за хигиена сапун четка паста 2/1 Set za higiena kutija sapun cetka pasta l701

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД