fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Секач нож за ананас sekac Noz za ananas

220 ден

SKU: 486225 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
  • Излупете и исечете свеж ананас за само 30 секунди.
  • Механизам базиран на шраф го отстранува месото во совршено обликувани прстени/парчиња.
  • Школката останува недопрена откако ќе се извади ананасот.
  • Високо издржлив и може да се мие во машина за садови.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Секач нож за ананас sekac Noz za ananas

220 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД