fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет Корпа веш накиш toalet алишта 5/1 B214 Set korpa ves nakis bajna toalet

1.050 ден

бела
кафеава
крем
плава
розе
сива
теркиз
Сподели:

Димензии: 45х35х56cm
Капацитет: 45L

Корпа за чисти алишта
Димензии: 35x53x26cm
Капацитет: 35L

Канта за отпадоци
Димензии: 18x24x32cm
Капацитет: 6L

Канта за прашок
Димензии: 21х24х24cm
Капацитет: 6L

Четка за тоалет
Димензии: 14х14х42cm


 

Избери Боја~

, , , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет Корпа веш накиш toalet алишта 5/1 B214 Set korpa ves nakis bajna toalet”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет Корпа веш накиш toalet алишта 5/1 B214 Set korpa ves nakis bajna toalet

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД