fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет нозеви за сирење 4/1 пвц рачки метално сечиво во боја 26696/set nozevi

Original price was: 340 ден.Current price is: 239 ден.

Шифра: 26696 Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

Брилијантен за сечење и сервирање на различни меки и тврди сирења.

Трајно високо квалитетни сечила од нерѓосувачки челик.

Шарени рачки за голема удобност, додадете свежина на даските со сирење

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет нозеви за сирење 4/1 пвц рачки метално сечиво во боја 26696/set nozevi

Original price was: 340 ден.Current price is: 239 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД