Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет ножеви за сирење и путер пвц рацки и метални во боја ножиња 23183/nozevi za sirenje i puter

449 ден

SKU: 23183 Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

Брилијантен за сечење и сервирање на различни меки и тврди сирења.

Трајно високо квалитетни сечила од нерѓосувачки челик.

Шарени рачки за голема удобност, додадете свежина на даските со сирење

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет ножеви за сирење и путер пвц рацки и метални во боја ножиња 23183/nozevi za sirenje i puter

449 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД