fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет ножеви за сирење и путер 4/1 рачка пвц со дрвен декор и метално сечиво 726140/ nozevi set serveri sirewe puter

239 ден

SKU: 726140 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
  • Изработени од нерѓосувачки челик со професионален мерач и дрвена рачка, овие ножеви за сирење се совршен додаток за љубителите на сирење во вашиот живот! овие ножеви за сирење можат да ги држат, исечат, да ги избричат, да ги пресечат, да ги намачкаат и да ги сервираат сите ваши омилени сирења
  • Сетот ножеви од 4 парчиња вклучува: мини нож за сечење тврдо сирење, мини вилушка за чак сирење, тесен авион нож за сечење полутврдо сирење и меко сирење и нож за развлекување за ронливо сирење
  • СОВРШЕН ДИЗАЈН: секој нож за сирење е добар за тврдо, меко, crumble и вилушка сирење; лесни но цврсти ножеви, многу убави за прикажување како ножеви за сервирање на забава – одлични како подарок за свадба, младенци, невестински туш, забави за загревање на домаќинствата, родендени, Божиќ и празници
  • ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА СИТЕ: цврстиот и ергономски дизајн на ножевите од нерѓосувачки челик овозможува избалансиран и сигурен раб за сечење, сечење, ширење и сервирање на меки и тврди сирења.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет ножеви за сирење и путер 4/1 рачка пвц со дрвен декор и метално сечиво 726140/ nozevi set serveri sirewe puter

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД