fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сет за бања и тоалет 4/1 901332 / Set za banja i toalet 4/1

259 ден

➡️ дозер за течен сапун
➡️ држач за четка за заби
➡️ држач за тврд сапун
➡️ корпа
крем
резеда
розе
сива
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: ,
Сподели:
👌 Овој сет ќе додаде поинаква атмосфера во вашите бањи благодарение на својот стилски и естетски изглед.
👌 Со својот обичен дизајн и мека боја, лесно може да се комбинира со која било опција за украсување.
👌 Во овој сет лесно можете да ги складирате вашите сапуни, четки за заби и пасти за заби кои ви се потребни за секојдневна употреба.
👌 Благодарение на корпата во комплетот, можете да ја организирате вашата козметика и разни прибори за бања.
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за бања и тоалет 4/1 901332 / Set za banja i toalet 4/1

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД