fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолја со дупло стакло 350мл solja so duplo staklo

319 ден

Сподели:
  • ДВОЕН ЅИД ЗА ИЗОЛАЦИЈА : Боросиликатно стакло е лесно и термички изолирано. Двојното стакло ќе ги заштити рацете од топлина. Топлите пијалаци се загреваат подолго во стаклената чаша со двојни ѕидови отколку во пластичните и кинеските чаши. Сето тоа го прави пријатно пиењето кафе.
  • РАЧНО НАПРАВЕНО И ПРЕКРАСНО: Секоја чаша е направена од боросиликатно стакло издувано во устата, така што е уникатно како персонализирана кригла. Пијалоците изгледаат како да лебдат во нив. Прекрасни чаши добро спакувани, идеални за подароци за вљубените/Велигден/Ден на мајката/Ден на татковците/Роденден/Божиќ/Ви благодариме.
  • БЕЗБЕДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА садови или РАКО ПЕРЕЊЕ: Овие изолирани чаши можете да ги ставите во машина за миење садови, но ние топло препорачуваме миење на рацете за долг животен век. Лесни за чистење и бидете внимателни при перење бидејќи се малку лизгави со сапун.
  • СОВРШЕНИ ЧАШИ ЗА ПИЕЊЕ: Овие комплет чаши можат да бидат совршени чаши за кампување за топли пијалоци како лате, топло чоколадо и безалкохолни пијалоци како сода, кока-кола, десерт, пиво, смути, сок. Исто така, тоа може да биде кафе шолји за машини за кафе, како и добра колекција на вашиот кујнски сет.
  • 0,35 L, пар, РАЧКА: Лесно се држи стаклена шолја за кафе со рачка. 300 ml е пристојно за употреба (350 ml полни) за топли пијалаци и безалкохолни пијалоци. Висината од 12 см е совршена за повеќето машини за кафе. 3-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА: Pls. контактирајте со добавувачот за да земете нов наместо тоа ако вашиот има нешто погрешно.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја со дупло стакло 350мл solja so duplo staklo

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД