fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шоља ВЕЛА стаклена 1/1 250мл 55201 \ Solja staklena vela

89 ден

 

 

Сподели:
Број на модел 55201
Димензии на производот 29,01 x 24,99 x 8,99 см; 698,53 грама
Тежина на ставката 699 гр
Број на ставки 1
Тип на пакет Стандардно пакување
Бренд Пасабахче
Материјал Глас
Боја Клар
Капацитет 250 милилитри
Стил Модерен

За оваа ставка

  • Vela 55201 Сет од 6 стаклени чаши
  • Висина: прибл. 11,2 cm, волумен: 250 ml.
  • Погоден за миење садови и микробранова печка
  • Одлично за уживање во чај, кафе, капучино, лате макијато, варено вино итн.
  • Paşabahçe – Чист начин на живот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шоља ВЕЛА стаклена 1/1 250мл 55201 \ Solja staklena vela

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД