fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Шолја за еспресо со дупло стакло 80мл solja duplo staklo za espreso

139 ден

Продадено!

SKU: 944967 Категории ,
Сподели:
  • УЖИВАЈ ВО ЖИВОТОТ: Двоен ѕид, Боросиликатен материјал, Изолираните чаши можат да издржат температури кои се движат од -30°C до 400°C! можете подолго да уживате во вашата шолја кафе, еспресо, капучино или чај.
  • УНИКАТЕН ДИЗАЈН НА ЕСПРЕСО ШОТ СТАКЛО ЗА ДВОЈНИ ЅИДНИ: чувајте ги прстите безбедни и ладни со стаклени садови отпорни на топлина и двојни ѕидови, така што пијалоците остануваат топли без да се изгорите! надворешната површина секогаш се чувствува удобно во рака.
  • ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ИЗГРАДУВАЊЕ: Отпорен на кршење, отпорен на гребење, издржлив и безбеден за микробранова печка и машина за миење садови! Боросиликатно стакло е материјалот што го сакате кога работите со кој било стаклар за најдобри резултати!
  • УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ ВО КАФЕТО ВО ВАШИОТ ЖИВОТ: 80 мл кафе, млеко, еспресо, вино, сок, вино, лате, топло и ладно или за кој било пијалок што ќе ви текне, овие ултра лесни, бистри шолјите со двојни ѕидови се подарокот што едноставно едвај чекате да го дадете.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја за еспресо со дупло стакло 80мл solja duplo staklo za espreso

139 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД