fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолји сет 2 порцелан со натпис

459 ден

Сподели:

Порцеланска кригла со лажица, дното на криглата е од плута, што ќе спречи гребнатини на масата. Криглите се украсени со натпис „Господин“ и „Госпоѓа“. Комплет од 2 во кутија за подарок.

Волумен: 300 ml.

Големина: L27 W9 H17 cm

Карактеристики

Боја на производот бело
Тип кригла
Волумен 300 мл
Материјал порцелан
Број на лица 2
Вклучено 2 лажица
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолји сет 2 порцелан со натпис

459 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД