fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шпагла за украсување и декорирање на торта x4 ОРТ-3055/ Spagla za ukrasuvanje i dekorirenje na torta

199 ден

SKU: ОРТ-3055 Категории , Ознаки: ,
Сподели:
✅ Сет од 4 стругалки
✅ Направен од ABS пластичен материјал, кој не е токсичен и нема чуден мирис, издржлив и безбеден за употреба, лесен за чистење.
✅ Дизајнирани во различни форми и облици
✅ Користете различни дизајни и стилови за да создадете различни текстури на страните или на врвот на тортата.
✅ Секое парче има различен дизајн, така што секоја торта има различна форма, што е доволно за да направите разновидни извонредни крем колачи.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шпагла за украсување и декорирање на торта x4 ОРТ-3055/ Spagla za ukrasuvanje i dekorirenje na torta

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД