fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula 730994

199 ден

SKU: 730994 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
Тежина 300гр
Материјал за сечилото СС
Материјал за рачка Дрвено
Дебелина на сечилото 3 мм
Апликација Пекара
Големина

Опис на производот

Поддржани со огромно искуство во индустријата и разбирање на пазарот, ние сме вклучени во обезбедување на широк спектар на стругалки за тесто со дрвена рачка  за нашите ценети клиенти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula 730994”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula 730994

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД