fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички ѕвезди 3Д лед светилки сет од 17бр+10м кабел Sijalicki zvezda 3D sed svetilki

800 ден

димензија: 16.75m + 10 кабел

боја: топло црвено, топло жолто

10LED ѕвезди

внатрешно и надворешно користење

SKU: 255042 Категории , , Ознаки: , , ,
Сподели:
  • Оваа светла ѕвезда е прекрасна божиќна декорација. Како декорација на прозорци, декорација на ѕидови или декорација на маса внатре, украсните ѕвезди се вистински белег
  • 17 светилки со  Големина: Дијаметар: 12 см. Материјал: Водоотпорна пластика отпорна на мраз во жолта боја.
  • Ѕвездата е осветлена и неосветлена, привлечна за вашите божиќни украси. Закачете ја декоративната ѕвезда во градината на дрво или двор.
  • Вклучен е силиконски кабел за напојување за надворешна употреба долг 10 m и LED светло со адаптер со варијанта да трепка или свети цело време.
  • МАГИЈАТА се состои од пластичен дел. Сè што треба да направите е да ја вметнете адаптерот во струја и да се слуци МАГИЈА.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички ѕвезди 3Д лед светилки сет од 17бр+10м кабел Sijalicki zvezda 3D sed svetilki

800 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД