fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Навлака стол новогодишна Navlaka stol novogodisna Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.
Камини мали декоративни амбиентален Kamin dekorativen ambiatelen Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.479 ден.
Продадено!

Сијалички 4м батерија жичени Sijalicki 4m ziceni baterija

Original price was: 150 ден.Current price is: 79 ден.

Продадено!

Сподели:

Совршена за сам проекти, свадби, забави, спални соби, дворови, Божиќ, родендени и многу повеќе!
Прекрасен дизајн: 20-те LED светулки со ѕвездено небо, месечински светла создаваат топла и пријатна атмосфера.
Водоотпорна: Сребрената жица е водоотпорна, што ја прави погодна и за внатрешна и за надворешна употреба.
Напојува со батерија: Нема потреба од електрични приклучоци, светлата се напојуваат од батерии.
Лесен за користење: Едноставно вклучете/исклучете со прекинувачот и уживајте во топлиот бел сјај.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички 4м батерија жичени Sijalicki 4m ziceni baterija

Original price was: 150 ден.Current price is: 79 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД