Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сијалички новогодишни 10м 100лед 8 програми ЛУКС sijalicki novogodisni LUX

359 ден

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели:

Овој комплет со 100 светлосни 5-милиметарски топло бело шарено широкоаголни LED светла е нов додаток на нашиот обемен избор за божиќни LED светла со жици. Овој светлосен комплет нуди широк спектар на комерцијални и станбени намени и би бил одличен додаток на секој празничен декор.

  • Боја на светлина: Топло бела/неонско бела/шарена
  • Боја на кабелот: Зелена жица
  • Од крај до крај со зелена жица
  • Внатрешна/надворешна употреба
  • Стандарден електричен приклучок
  • I-Mold конструкција со исправувач
  • 8 програми на светење
ИЗБЕРИ БОЈА

ТОПЛА, БЕЛА, ШАРЕНА

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни 10м 100лед 8 програми ЛУКС sijalicki novogodisni LUX

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД