fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички завеса реси топки новогодишни 138лед 3.5 x 0,9m 8програми со продолжеток Sijalicki topka resi novogodisni

Original price was: 750 ден.Current price is: 749 ден.

димензија: 3.5 x 1.5m

боја: топло бело, топло жолто, шарено

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

Шифра: 881921 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
 • Божиќна завеса 3,5M 10 висечки топки 138 led со 10 проѕирни топки Опис:
  Внесете го божиќното расположение и украсете ги вашите простори со божиќната завеса од 3,5 метри со 10 проѕирни топчиња!
  Погоден е за надворешни површини.
  LED светилките не се загреваат како конвенционалните светилки со вжарено и на тој начин имаат помала потрошувачка со долг животен век.

  Можете да поврзете до 4 паралелно.
  Редовите со LED диодите се асиметрични едни со други и висината се движи од 60-90 cm.Карактеристики:
  Должина 3,5m Должина
  со топка 9cm
  Боја на кабел Транспарентна
  Влез на енергија: 220V
  Контрола со копчиња за префрлување на режимите на трепкање

Избери Боја

Неонско Бело, Топло Жолто

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички завеса реси топки новогодишни 138лед 3.5 x 0,9m 8програми со продолжеток Sijalicki topka resi novogodisni

Original price was: 750 ден.Current price is: 749 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД