fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички топки жичени новогодишни 200лед 3.5 x 0,9m 8 програми со продолжетик Sijalicki topka ziceni novogodisni

Original price was: 850 ден.Current price is: 849 ден.

димензија: 3.5 x 1.5m

боја: топло бело, топло жолто

внатрешно и надворешно користење

можност за наддавање

Шифра: 881922 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

Божиќна завеса 3,5M 10 висечки топки 200 led со 10 проѕирни топки 

Опис:
Внесете го божиќното расположение и украсете ги вашите простори со божиќната завеса од 3,5 метри со 10 проѕирни топчиња!
Погоден е за надворешни површини.
LED светилките не се загреваат како конвенционалните светилки со вжарено и на тој начин имаат помала потрошувачка со долг животен век.

Можете да поврзете до 4 паралелно.
Редовите со LED диодите се асиметрични едни со други и висината се движи од 60-90 cm.

Карактеристики:
Должина 3,5m Должина
со топка 9cm
Боја на кабел Транспарентна
Влез на енергија: 220V
Контрола со копчиња за префрлување на режимите на трепкање

Избери Боја

Неонско Бела, Топло Жолта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички топки жичени новогодишни 200лед 3.5 x 0,9m 8 програми со продолжетик Sijalicki topka ziceni novogodisni

Original price was: 850 ден.Current price is: 849 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД