fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Венец новогодишен со гранки и шишарки Ф28см Venec novogodi[en so granki i sisarki Original price was: 560 ден.Current price is: 379 ден.
Силиконска модла форма Дедо мраз Silikonska modla forma dedo mraz Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Силиконска модла форма елка Silikonska Modla forma Elka

Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Шифра: 718095 Категории ,
Сподели:
  • 100% МАТЕРИЈАЛ ОД ОДРЕДБА: EEC AP2004/5 и LFGB сертификација достапна. ЗДРАВО И ЗЕЛЕНО!
  • Температура отпорна на топлина: -40 до +230 Целзиусови степени (-40 до 446 F
  • Лесно се чисти: Никогаш не се грижи за чистењето. Не се лепи, лесно се лупи и чисти. Може да се користи и во машини за миење садови и да ви го олесни чистењето.
  • Мултифункционални: Овие разновидни калапи не само што може да се користат за правење мраз, туку и лижавчиња, чоколади, сапуни, колачи, пица, леб, мус, желе, пудинг итн., сето тоа може да се направи со овој еден силиконски калап. Можете да приготвувате почести за вашите деца или домашни миленици. Симпатична божиќна силиконска мувла.
  • НЕЛЕПНИ И ТРАЈНИ: Овој силиконски калап нема така да пука или да се скрши. Можете лесно да ги извадите кексите или чоколадото.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла форма елка Silikonska Modla forma Elka

Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД