fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконска модла за фондан нозе ногички нозе Silikonska modla za fondan dekoracija noze nogicki noze 714048

159 ден

SKU: 714048 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
Бренд Вкусни калапи
Боја Виолетова
Материјал силикон за храна
Димензии на ставката LxWxH 10 x 10 x 1,3см
Број на парчиња 1

За оваа ставка

  • ✅ Овој силиконски калап за бебешки стапала е идеален за употреба со широк спектар на јастиви и нејастиви материјали.
  • ✅ Висококвалитетен флексибилен силиконски калап со детали со најголема резолуција, само зголемете ги фотографиите за да се уверите.
  • ✅ Исчистете со благ сапун или ставете го во горната решетка на машината за миење садови. Пред употреба се суши темелно. Отпорност на топлина до 395 степени (F).
  • ✅ Калап за фондан Димензии: совршен за бебешки туш, роденденски торти, крштевки, кекси и други.
  • ✅ 100% гаранција за враќање на парите. Ако не сте целосно задоволни со нашите силиконски калапи за фондан во првиот месец, ќе го замениме со нов или ќе ви ги вратиме парите, без прашања. Нарачајте сега без ризик.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска модла за фондан нозе ногички нозе Silikonska modla za fondan dekoracija noze nogicki noze 714048”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла за фондан нозе ногички нозе Silikonska modla za fondan dekoracija noze nogicki noze 714048

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД